Şahan Gökbakar ateş püskürdü!

Şahan Gökbakar'a, bir hayranı; "Ankara'da filminize gittim ve ikinci yarıdan itibaren bize 20 dakika Cem Yılmaz'ın filmini izlettirdiler." ihbarı yaptı. Hemen yetkilileri arayan Şahan, açtı ağzını yumdu gözünü...

Magazin

Şahan Gökbakar ateş püskürdü! Yeni filmi "Celal ile Ceren"le ilgili sosyal paylaşım sitesi twitter'da da nabız tutan Şahan Gökbakar'a, kötü haber geldi. Ankaralı bir hayranı ünlü komedyene başına gelen olayı şöyle anlattı; "Gordion Alışveriş Merkezi'nin içerisinde bulunan sinema salonunda filminizi akşam 20.20 seansında izlemek istedim. Aradan sonra yanlışlıkla Cem Yılmaz'ın filmini koymuşlar. Filmi bize 20 dakika izlettirdiler; sonra düzelttiler. Sana inat yapıyorlar!"

Aldığı bu haber karşısında haklı olarak küplere binen Şahan, hiç vakit kaybetmeden telefona sarıldı. Sinemanın yetkilisiyle görüşüp sıkıntısını sert bir şekilde dile getirdi. Olayın bir daha yaşanmayacağından emin olduktan sonra telefonu kapadı. Bu arada ünlü komedyen; "Celal ile Ceren"i izleyen herkesten sinema salonlarıyla ilgili gelen tüm şikayetlerle ilgileneceğini söyledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: