Şahan Gökbakar bunu hep yapıyor!

Dün bütün gazetelerin manşetinde Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı çifti vardı. Film senaryosunu aratmayan bir kaçış planı yapan aşıkların planı tutmadı ve ünlü çift magazin muhabirleri tarafından yakalandı. Nedense bu yaşananlara bir çok kişi şaşırdı. Oysa ikilinin geçmişinde bu olaylar sıkça yaşanmıştı..

Magazin

Şahan Gökbakar bunu hep yapıyor! VARAN 1


Şahan Gökbakar geçtiğimiz akşam Taksim Hilton’daki Dragon’da sevgilisi Selin Ortaçlı ile yemek yedi. Çıkışta magazin muhabirlerinin beklediğini öğrenen çift muhabirlerden kaçmak için öyle bir plan yaptı ki herkesi şaşkına çevirdi. Fakat Şahan ve Selin’in film senaryolarını aratmayacak bu planı tutmadı ve ünlü çift yakalandı.

Çünkü Şahan’ın kaçış planı oldukça acemiceydi. Türkiye’nin en çok izlenen filminin senaryosunu yazdı ama magazin muhabirlerinin görüntü alamamasını sağlayacak bir senaryo yazamadı.

Önce mekanın ışıkları tamamen kapatıldı ve Selin Ortaçlı büyük bir koruma ordusunun arasında mekandan çıktı ve Şahan Gökbakar’ın aracına binerek oradan uzaklaştı. Fakat tüm bu çaba Selin Ortaçlı’nın görüntülenmesine engel olamadı.

Bu olaydan 15 dakika sonra Şahan Gökbakar da karanlıkta kardeşinin arabasına binerek uzaklaştı. Ne tesadüftür ki, magazin muhabirleri Şahan Gökbakar’ı da görüntüledi. Üstelik hem mekandan çıkarken hem de kardeşiyle araç içerisinde seyir halindeyken… Yani ışıkları kapatarak 15 dakika beklemek muhabirleri atmaya yetmedi.

VARAN 2


Oysa bu ünlü çiftin ilk olayı değildi. Bundan bir ay kadar önce de Şahan Gökbakar, sevgilisi Selin Ortaçlı’nın evinden çıkarken görüntülenmişti. Şahan, arabasına doğru hareket ederken sevgilisi de onu yolcu etmek için çıplak ayak, pijamalarıyla kapıya kadar indi. Tam o an da muhabirler flaşları patlatınca Şahan çılgına döndü ve şoförünü azarlamaya başladı. Muhabirlerin önünde “Görmüyor musun, nasıl fark etmezsin” diye şoföre bağırdı. Şahan’ın bu tutumu da magazin programlarında güncellerce konuşulmuştu.

VARAN 3


Hadi gelin şimdi de biraz daha eskiye gidelim. İkilinin ilişkilerinin yeni başladığı günlere 2013’ün Ekim ayına…

Şahan Gökbakar bu kez sevgilisi Selin Ortaçlı ile Reina’da ve gazetecilerin de kapıda beklediğinden haberdar. Fakat harika bir senaryo yazmış ve gazetecileri atlatmanın yolunu bulmuş (!)

Plana göre Şahan, Reina’nın ön kapısından çıkmak yerine sevgilisiyle birlikte sahil yoluyla Les Ottomans’a geçecek. Orada Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı’yı bir araba bekleyecek ve ikili muhabirler Reina’nın önünde beklerken Les Ottomans’tan arabaya binerek uzaklaşacak..

Peki Şahan’ın bu planı tuttu mu?

Tutmadı. İki sevgili otelin kapısında bekleyen araca binecekleri sırada flaşlar patladı. O gün de aynı bugün olduğu gibi Şahan, Selin’i kendi aracına bindirip yolladı. Kendisi de daha sonra çağrılan taksi ile otelden ayrıldı.

Yani 2013 yılında Les Ottomans otelin kapısında yaşananların benzeri 2015 yılında Hilton’da yaşandı. O gün magazin muhabirlerinden kaçamayan Şahan Gökbakar’ın taktiği bugün de tutmadı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: