Şahan Gökbakar ile Esin Övet kavgası!

Şahan Gökbakar ile gazeteci Esin Övet arasında büyük bir tartışma başladı...

Magazin

Şahan Gökbakar ile Esin Övet kavgası! Şahan Gökbakar'ın sevgilisi Selin Ortaçlı ile görüntülenmemek için Hilton Dragon'un ışıklarını söndürmesi ve yine görüntü vermemek için mekandan sevgilisi ile ayrı ayrı, karanlıkta çıkması magazin basınınında oldukça konuşulmuştu. Haber aynı gün neredeyse tüm gazetelerin manşetinde yer almıştı.


Bu durum üzerine Şahan Gökbakar'ın Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlar ile Habertürk Gazetesi'nde çıkan haberler Şahan Gökbakar ile gazeteyi karşı karşıya getirdi.

"Sevgilisinden utanıyor mu?" yorumuna kızan Şahan Gökbakar, Instagram sayfasından şu açıklamayı yaptı:

"Yıllardır anlayamadınız magazin denen pislik çukurunu sevmediğimi ve içinde yer almak istemediğimi, bunun için de elimden geleni yapacağım. Yer ve zaman gözetmeksizin tacizleriniz, tahrik etmek için yaptığınız haberleriniz ve iki gıdım okunmak veya reyting almak için yazdığınız çizdiğiniz yalanlarınız, dolanlarınız, dedikodularınız... ben bunların içinde yer almak istemiyorum. Hayatımı anlamsızlaştırıyorsunuz çünkü... Buna izin vermiyorum."


Şahan'ın bu açıklaması üzerine HT Magazin'den Esin Övet bugün köşesinden şunları yazdı:

"SEN O ÇUKURDA YÜZÜYORDUN ŞAHAN!"

Şahan Gökbakar dün Instagram hesabından “Magazin denen pislik çukuru” diye başlayan bir yazı yazdı. Hatta yıllardır anlayamadığından da yakındı. Şahan’cığım, senin sosyal medyaya koyduğun fotoğrafların bile ana gazetelerde değil bu magazin denen pislik çukurunun eklerinde çıkıyor. Senin yaptığın o filmler var ya; işte onlar da bu pislik dediğin mecralarda çıkıyor. Hatta hani seni kimse tanımıyorken Cem Yılmaz’a laf attığın dönemler var ya; işte onlar da hep magazin denen pislik çukurunun eklerinde çıkıyordu. “Sadece işimle ilgili” diyorsun ya, o röportajlar da magazin denen pislik çukurunun eklerinde çıkıyor. Yani senin röportajın çıkıyor, yan sütunlarda da senin görmek istemediğin özel hayatlarla ilgili haberler oluyor. İvedik’lerinle ilgili röportajlarını da ekonomi, spor gazetelerine vermen lazım eğer bu pislik çukurunun içinde olmak istemiyorsan.

Bunları yazmışsın. Fotoğrafı eklerken de çevir kazı yanmasın hesabından “İşini etik yapan” filan diye kurduğun cümlelerle tam anlamıyla bir cephe almak istemediğini ifade etmişsin. Ha bir de “Amaç TV kanalını, onun sahibini karalamak, o kanalla iş yapan isimleri yıldırmak” demişsin ya. Senin hangi TV ya da hangi kanal sahibiyle iş yaptığını bizim gazetede bilen yok. Dün özellikle tek tek herkese sordum. Kimsenin nasıl bir anlaşma yaptığınla ilgili bilgisi yok. Şehrin en gözde mekânına gidiyor, çıkışta da ışıkları kapattırıyorsan bu dünyanın her yerinde haberdir. Ve eleştiriye açıktır. Senin tabirinle bu magazin denen pislik çukuru senin evinin içine girip haber yapıyorsa, haklısın. O yüzdendir ki bu pislik çukurunun içinde sen de bir zamanlar derya deniz yüzüyordun. Çıktığın magazin programlarını hatırlarsın. Şimdi ünlü ve çok zenginsin. O yüzden hatırlamak istemiyor olabilirsin. Ama ben diyeyim sana gaza gelme Şahan! Şu meslekte çok gaza gelen hatırlıyorum şimdi esamileri okunmuyor. Hatta senin tabirinle magazin çöplüğünde olabilmek için takla atıyorlar.

Bu yazı sonrası Şahan Gökbakar, Esin Övet'e "Hanım kızımız" diye seslenerek şu yazıyı kaleme aldı;

"Bugün yine aynı gazetenin aynı magazin masasının başında oturanlardan hanım kızımız köşesinden bana saldırarak tehditler etmiş. "Aman Şahan" demiş "gaza gelme sonra o çöplükte görünebilmek için çok taklalar atarsın ne insanlar vardı bu gaza geldiler şimdi esamesi okunmuyor" demiş. İşte o günkü yazıma konu olanlardan biri bu hanım kızdı. Bel altı yorumları için o lafların muhattaplarından biriydi. Bakın işte bu tiplerde ünlü anlayışı budur. Tarzları da budur. Fırsat görürler, tehdit ederleri her türlü şeyi yaparlar sonra bir laf edince bir anda "Basın emekçisi" oluverirler. Bu gibi insanlarla ilgili daha da konuşmaya değmez."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: