Şahan Gökbakar‘dan açıklamalara sert yanıt!

Usta tiyatrocu Haldun Dormen'in Şahan Gökbakar hakkında ki sözlerine Şahan'dan sert yanıt geldi.

Magazin

Şahan Gökbakar‘dan açıklamalara sert yanıt! Usta tiyatrocu Haldun Dormen, dün telefonla bağlandığı “Söylemezsem Olmaz” programında ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar için “Onları aynı kategoriye koyamayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük bir sanatçı.(Recep İvedik hakkında) Komedi filmlerinin bu hale getirilmesi çok yanlış.

Serinin yalnızca bir filmini izledim. Recep İvedik beni ilgilendirmiyor. Kemal Sunal filmlerinde durduk yere küfür edildiğini gördünüz mü? Küfrün durduk yere kullanılması beni üzüyor” sözlerine Şahan Gökbakar Twitter hesabından yanıt verdi.

İşte Gökbakar'ın Haldun Dormen'e verdiği sert yanıt: 'Sakin ol ihtiyar.Ona buna sataşacağına, hayatin tadını çıkar. Senin değil, bu yüzünü güldürdüğüm milletin verdiği değer bana yeter de artar :) Zamanlama manidar ihtiyar:) Buyüyünce hi.bir genc oyuncun sanatına, emegine ve yetenegine laf edip, kalp kırmayan bir usta olacagim öğretmeniiimm...:))) Senin yasinda,senin ustaliginda bir sanatcinin roportajinin mansetini niye Recep Ivedik susler ben olsam bunu dusunurdum usta. Niye sizce?'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: