Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a destek

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a sürpriz bir destek geldi.

Magazin

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a destek Recep İvedik 5 ile son günlerde rekor üstüne rekor kıran Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'ın yapımcılığını yaptığı Deli Aşk filminin bugün vizyona girmesi sonrasında Cem Yılmaz'a sürpriz bir destek geldi.

Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı Twitter'dan Cem Yılmaz'a "Gişesi bol, yolu açık olsun" tweetinin atarak destek oldu.


Cem Yılmaz'dan da Şahan'ın bu jestine anında cevap verdi. Cem Yılmaz, "Türk sinemasında görmek istediğimiz hareketler... Teşekkürler Şahan" paylaşımında bulunarak bu jesti karşılıksız bırakmadı.


Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar'a yanıt verdi!

Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar'a yanıt verdi!Şahan Gökbakar'ın bu hareketi, "Şahan, Cem'e zeytin dalı uzattı" yorumlarına neden oldu.

Daha önce de Cem Yılmaz, 89. Oscar Ödül Töreni öncesi beIN MOVIES OSCARS kanalında Özge Özpirinçci ile Yekta Kopan'ın sunduğu programa konuk olmuş, sinema üzerine düşüncelerini paylaşan Yılmaz, "Satan işleri harcamak bizim işimiz değildir. Satan işleri severiz. 7 milyon, 8 milyon gişe yapan komedyenlerle duygularımız aynı" demişti.

Cem Yılmaz'ın bu sözleri Şahan Gökbakar'ı kastederek söylediği düşünülmüş, Cem'in Şahan'a zeytin dalı uzattığı iddia edilmişti.

Cem Yılmaz: 7 milyon gişe yapan komedyenlerle...

Cem Yılmaz: 7 milyon gişe yapan komedyenlerle...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: