ŞAHAN GÖKBAKAR'DAN KÜFÜRLÜ YANIT!

Koyu Galatasaraylı Şahan Gökbakar'a Fenerbahçeli bir grup; 'Hem kıro, hem Galatasaraylı' dedi. Şahan, küfürle karşılık verdi, ortam iyice gerildi.

Magazin

ŞAHAN GÖKBAKAR'DAN KÜFÜRLÜ YANIT! Önceki akşam Şahan Gökbakar için güzel başladı, kötü bitti. Koyu Galatasaraylı komedyen, takımının Beşiktaş'la olan maçını arkadaşlarıyla Rumeli Hisarı'ndaki bir mekanda seyretti. 2-0'lık galibiyet sırasında kahkahalarıyla ortalığı inleten Şahan Gökbakar, Kartal'ın 2 golüyle neye uğradığını şaşırdı. Maçtan sonra Bebek'teki bir mekana giden komedyen, hayli keyifsizdi. Koyu renk camlı güneş gözlüklerini takıp oturan Şahan Gökbakar, herkesin dikkatini üzerine çekti.

Agresif tavırlarıyla da şaşkınlık yaratan ünlü komedyene, yan masasında oturan bir grup; "Hem kıro, hem de Galatasaraylı" diye laf attı. Hayli öfkelenip Fenerbahçeli oldukları iddia edilen gruba küfürle karşılık veren Şahan Gökbakar, mekan yetkililerinden kendisine sataşan müşterilerin dışarı atılmasını istedi. 'Hayır' yanıtıyla neye uğradığını şaşıran Şahan, küfürler yağdırarak mekanı terk etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: