ŞAHAN, KÖSE'NİN AŞK İDDİASINA NE DEDİ?

Şahan Gökbakar aşk iddialarına Twitter'dan anında yanıt verdi. Bakın neler yazdı?

Magazin

ŞAHAN, KÖSE'NİN AŞK İDDİASINA NE DEDİ? Magazin dünyası Erol Köse'nin patlattığı aşk bombasını konuşuyor... Hülya Avşar ve Şahan Gökbakar'ın aşk yaşadığı iddiası twitterda da büyük tartışma başlattı. Twitter kullanıcılarının yaptıkları bazı yorumlar bu iddiaya farklı boyut kazandırdı. El ele ve dudak dudağa bu ikiliyi gördüğünü söyleyenler de ortaya çıktı.

Bu olay twitteri sallarken Hülya Avşar ile Şahan tenis oynuyordu. Maçı Şahan kazandı. Ardından twitterdaki iddaları gören Şahan aşk iddiasına yazdığı twitle tepki gösterdi.. Şahan Gökbakar Twitter'daki hesabından şunu yazdı..

Annelere saygım sonsuzdur. Başta annem ve tüm anneler ilahi varlıklardır benim için. Hülya da bi annedir. Zırvalarınıza özen gösteriniz..." "pek kimse itibar etmedi malesef bu zırvaya, haydi yeni isimler yeni hayali hikayeler ve yeni bombalar patlatılsın bakalım..."

Şimdi Erol Köse- Şahan- Hülya tartışmasının nasıl boyutlar kazanacağı merak ediliyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: