Şahan'a, Zeki Alasya tepkisi!

Geçtiğimiz yıl "Recep İvedik'i izlemedim. Öyle boş şeylere harcayacak vaktim yok" diyen Zeki Alasya'nın vefatının ardından başsağlığı mesajı yayınlamayan Şahan Gökbakar'a takipçileri tepki gösterdi. Gelen tepkiler üzerine Gökbakar akşam saatlerinde Zeki Alasya için başsağlığı mesajı yayınladı.

Magazin

Şahan'a, Zeki Alasya tepkisi! Usta oyuncu Zeki Alasya bugün hayatını kaybetti. Alasya, karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan 2015 tarihinden beri Koç Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Sanatçı bugün saat 10:32'de vefat etti. Sanatçının ardından ünlü isimler sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajı yayınladı..

ÜNLÜ İSİMLER ZEKİ ALASYA'NIN ARDINDAN NELER SÖYLEDİ?
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...


Şahan Gökbakar ise başsağlığı mesajı yerine bugün TV8'de yayınlanacak olan Recep İvedik 4 filminin reklamını yayınladı. Bazı takipçileri Şahan Gökbakar'ın bu paylaşımına tepki gösterdi. Bir kullanıcı "Filminin reklamını yapana kadar bir başsağlığı yayınlasaydın daha iyi olmazmıydı ustamıza" yazdı. Şahan Gökbakar ise takipçisinin bu mesajını sayfasından hemen sildi.


Rahmetli Zeki Alasya bir sene kadar önce Şahan Gökbakar'ı eleştirmiş, "Recep İvedik'i izlemedim. Öyle boş şeylere harcayacak vaktim yok. Şahan'ı çok beğenirim ama Recep İvedik ile kolay para kazanmanın yolunu seçmiş. Şahan Gökbakar, Recep İvedik için rol teklif etse kabul etmem. Vaktim olsa da Recep İvedik 4'ü izlemeyeceğim" demişti.

ŞAHAN GÖKBAKAR GELEN TEPKİLER ÜZERİNE BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI....

Şahan, Instagram sayfasından şunları yazdı:

"Hayat hızlıca akıp geçiyor. Insana hediye bir ömür var ama sonsuz değil. Herkes kendi hikayesinin kahramanı, herkes dünyaya o iki gözünün gördüğü açıdan bakıyor. İyi veya kötü, uzun veya kısa, dertli veya mutlu bir ömrün var bu dünyada işte. Bazı insanlar arkalarında eserler bırakıyor beri yandan. Onlar çok şanslı işte. Zeki Alasya da bence bu dünyada şanslılardandı. Çok güzel eserler, anılar, filmler bıraktı bu ülkede. Milyonlarca kişiyi güldürdü, mutlu etti. Var mı ötesi... Tüm ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim... ALLAH rahmet eylesin... #zekialasya"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: