Sahilleri böyle temizlediler!

(DHA)- MUĞLA'nın Bodrum İlçesi Turgutreis ve Bitez Mahallesi'nde sahil ve deniz dibi temizliği yapıldı. Gönüllülerin de destek verdiği temizlikte üç traktör atık malzeme toplandı.

Diğer Haberler

Sahilleri böyle temizlediler! Bodrum Belediyesi ve Turgutreis D-Marin Marina A.Ş. öncülüğünde 'Sahillerimiz Pırıl Pırıl Olsun' kampanyasına belediye, marina, otel personeli ve gönüllülerden oluşan 200 kişi katıldı. Yaklaşık 6 saat süren etkinlikte 6 dalgıç da denizin dibinden temizlik yaptı. Otellerin de katılımıyla sahil ve deniz dibi temizliği yapıldı.
Etkinliğe katılan gönüllüler, çevre temizliğine ve doğa sevgisine dikkat çekmek amacıyla hazırladıkları ve üzerinde 'Temiz tut, kirletme kentini; hem doğayı korursun, hem kendini', 'Her tohum bir candır', 'Atmamak gerek, dünya çöplük değil ki!', 'Ormanlar dünyanın akciğerleridir', 'Çevreyi hor gören, geleceği zor görür', 'Sizce dünyayı temizleme vakti gelmedi mi?', 'Yeşil görmeyen, renk zevkinden mahrumdur' yazan pankartları taşıdı. Etkinlikte üç traktör çöp toplandı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: