ŞAHİN: DİZİ SEKTÖRÜNÜN BANA İHTİYACI YOK!

Tülin Şahin, bazı meslektaşları gibi oyuncu olmak istemediğini söyledi: Dizi ve sinema sektörünün bana ihtiyacı olduğunu sanmam.

Magazin

ŞAHİN: DİZİ SEKTÖRÜNÜN BANA İHTİYACI YOK! Ünlü model Tülin Şahin, bu yıl 32'ncisi düzenlenen İstanbul Mücevher Fuarı'nın ilk gününde takı markası So Chic'in 'Maskeli Baykuş'un Tılsımı' adlı koleksiyonunu tanıttı. Tanıtım sırasında gazetecilerle sohbet de eden Şahin, "Ünlü modeller birer birer oyunculuğa transfer oldu. Sizi neden kamera önünde görmüyoruz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Dizi ya da sinema sektöründe özellikle bana ihtiyaç duyduklarını zannetmiyorum. Ben, işimi ve işime yatırım yapmayı seviyorum. Moda dünyasında, modelliğin yanı sıra kitaplarım ve web sitemle de yer alıyorum."

TERCİH MESELESİ
Oyunculuğa ilgi duymadığını ve onun için ayıracak zamanının da olmadığını söyleyen ünlü model, sözlerine şöyle devam etti: "İnsan, heyecan duyduğu şeyi yapmalı. Beraber yola çıktığım Çağla Şıkel, Cansu Dere ve Sedef Avcı gibi model arkadaşlarım çok iyi oyuncular oldular. Bu bir tercih meselesi. Ben de onları izlemeyi tercih ediyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: