SAHNEDE GÖĞÜSLERİ PATLADI

Lady Gaga Madonna'nın 80'lerde giydiği füze göğüslü korsesini anımsatan kostümüyle yine olay yarattı.

Magazin

SAHNEDE GÖĞÜSLERİ PATLADI Her dönemin bir kadını oluyor. Özellikle de müzik dünyasının biçimlendirdiği bu birbirinden gösterişli portre kadınlara şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Madonna'nın yerini doldurması muhtemel gözüyle bakılan Britney Spears, klipleriyle 'kirli' dansları bütünleştiren Christina Aguilera, Billie Holiday'in tahtına aday gösterilen, zenci gırtlaklı Amy Winehouse, bu isimlerden sadece birkaçı.
Ve şimdi gösteri dünyasının parlayan son ismi, Lady Gaga, artistik figürleri, muhteşem sahne performansı, inanılmaz büyüsü, sarı küt saçları, sert tavırları, yaratıcı kostümleriyle adından sıkça bahsettirmeye başladı.

Kanada'da gerçekleşen Much Müzik Ödülleri'nde sahnede yine iddialı bir performans sergileyen Gaga, dansçılarıyla birlikte unutulmaz bir geccenin unutulmaz bir şovuna da damgasını vurmayı başardı.

Ancak şovun en önemli parçası kuşkusuz alev alev yana göğüsleriydi. Kostümünün göğüs bölümü için özel olarak hazırlanan füzelerin içinden fışkıran ateşler, inanılmaz bir görsel ziyafeti seyircilere yaşattı.

Bir anda ateşler içinde kalan Gaga, önce korkuttu, sonra ıslıklar ve alkışlarla karşılandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: