SAHNEDE YİNE İDDİALI KONUŞTU

Bülent Ersoy, yaşayan tek Türk Sanat Müziği yorumcusu olduğunu iddia etti. Ersoy'un 'türümün son örneğiyim' sözleri gülüşmelere neden oldu..

Magazin

SAHNEDE YİNE İDDİALI KONUŞTU El değiştiren Günay Restaurant geçen hafta sonu yeni kadrosu ile kapılarını açtı. Gazino kültürünü canlandırmak isteyen Günay Restaurant'ın gala geccesinde Bülent Ersoy, Alişan ve Yeşim Erçetin sahneye çıktı.

AMUDA KALKSIN

İlk defa bir gazino programında yer aldığını söyleyen Alişan, 'Gazino bana bir türlü kısmet olmamıştı artık gözüm açık gitmez' dedi. Bülent Ersoy da gazino kültürünün yeniden kazandırılması için elinden geleni yaptığını söylerken, geçen hafta basında çıkan 'Bülent Ersoy, alt kadrosunda Gülşen'i istemedi, Gülşen de 'Ben zaten assolistim. Bülent Hanım'ın alt kadrosunda çıkmam' dedi' haberleri üzerine Ersoy şunları söyledi: 'Kesinlikle böyle bir şey yok. Vallahi ister alt kadroda çıksın ister üst kadroda isterse de amuda kalksın, ben bu hanımefendiyi hiç aramadım!' Türk Sanat Müziği'nin yaşayan tek temsilcisi olduğunun altını çizen Ersoy, 'Ben türümün son örneğiyim. Ben de gidersem kim TSM söyler bilemem' sözleri salonda kahkahalara sebep oldu.


Ersoy sahnedeyken alkollü bir müşterinin sözlü tacizine uğradı. Müşterinin sözlerini önceleri duymazdan gelen Ersoy, tacizin artması üzerine müşterinin dışarı çıkartılmasını istedi. Günay Restaurant'ın ilk geccesinde Perihan Savaş, Orhan Gencebay- Sevim Emre, Evrim Akın ve sevgilisi, Oya Aydoğan, Demet Akalın ve Ebru Destan gibi ünlü isimler de müşteriler arasındaydı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: