Sahnesini Berlin'e taşıyor

'Hayal Perdesi Beyoğlu'nun , Anton Çehov'un ölümsüz eseri 'Üç Kız Kardeş'den yola çıkarak mülteci sorununa değinen ve mültecilerin sadece fakir insanlardan değil oyuncu, doktor ve avukatlardan da oluşabileceğini sahneye taşıyan 'Üç Kız Kardeş' adlı oyunu son olarak Akasya Kültür Sanat'da izleyici ile buluştu.

Kültür-Sanat

Sahnesini Berlin'e taşıyor Aleksandar Popovskı'nin uyarlayarak yönettiği 'Üç Kızkardeş'de Özge Özder ve Tuba Karabey ile birlikte oynayan 'Hayal Perdesi Beyoğlu'nun genel sanat yönetmeni Selin İşcan, oyundan önce 'Bunu ilk kez açıklıyorum. 'Hayal Kahvesi'nin alt katında bulanan salonumuz 'Hayal Kahvesi Beyoğlu', ne yazık ki son gelişmelerden dolayı 'Hayal Kahvesi' ile birlikte kapanmak üzere. Berlinde 'Hayat Perdesi Berlin' adında bir sahne açacağım.' dedi. İşcan, Neden Türkiye'de değil de Berlin'de sahne açacaksınız sorusunu ise 'Türkiye'de bu kadar az desteklenmekten dolayı çok yorgunum' şeklinde yanıtladı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: