SAHTE KONSERE VE OLMAYAN GÜNE BİLET

Sezen Aksu'nun 31 Eylül'de Almanya'da konser vereceğini açıklayıp sahte bilet basan dolandırıcılar eylülün 30 çektiğini hesaba katmadı

Magazin

SAHTE KONSERE VE OLMAYAN GÜNE BİLET Yazı bol konser vererek geçiren şimdi ise Amerika'da tatil yapan Sezen Aksu, yurda döndükten sonra 24 Ekim'de Ankara'da, 29 Kasım'da ise Viyana'da konser verecek. Bu iki konserin duyurularını kendi internet sitesinden yapan Sezen Aksu, bilgisi dışında olan ve 31 Eylül'de gerçekleşeceği ifade edilen Almanya konseri için ise özel bir bildiri yayınladı.

Aksu'nun bildirisi şöyle: '31 Eylül 2008'de Almanya Neumarkt'da Jurahalle konser salonunda gerçekleştirileceği duyurulan konser, bilgim dışındadır.O tarih ve yerde öyle bir konserim olmayacaktır.'

Ünlü sanatçı, bu açıklamayla birlikte çıkabilecek kötü olaylardan sorumlu olmadığını da belirtti. İşin ilginç yanı 31 Eylül'de yapılacağı duyurulan Sezen Aksu konserinin biletlerinin satışa çıkmış olması. Ancak, daha ilginci var. O da tarih. Biletleri 31 Eylül olarak basan sahtekârlar, eylül ayının 30 çektiğini hesaba katmamış!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: