Sahte Simge olayında ilginç detay!

Simge, kendisini sosyal medyada Simge olarak tanıtıp onun adına ünlü isimlerle iletişime geçen kişiyle mahkemelik olmuştu.

Magazin

Sahte Simge olayında ilginç detay! Simge, kendisini sosyal medyada Simge olarak tanıtıp onun adına ünlü isimlerle iletişime geçen kişiyle mahkemelik olmuştu.

Şarkıcı Simge Sağın'ın adına açtığı sahte hesap üzerinden hayranlarıyla iletişime geçerek dolandırıcılık yapmaya kalkışan kişi ve dolandırmaya çalıştığı kişi ile ilgili detaylar ortaya çıkıyor. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın konuğu Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç, elindeki detayları açıkladı.

Simge'ye sosyal medya şoku!

Simge'ye sosyal medya şoku!Erdinç, "Simge Sağın'ın hesabını ele geçiren kişi, ünlü bir iş adamı ile mesajlaşıyor ve onu sahne aldığı mekana davet ediyor. İş adamı, Simge Sağın ile aralarında resmi bir diyalog geçince durumdan şüpheleniyor ve bu kez canlı görüşmek istiyor; ancak sahte kişi tarafından engelleniyor. Ardından olayların farkına varan Simge Sağın, avukatları aracılığıyla savcılığa başvuruyor. Simge Sağın'ın hesabını ele geçiren kişi bir havayolu şirketinde çalışan bir hostes. İş adamı ise herkesin şaşıracağı, tanınan bir iş adamı." şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: