'SAKIN EVLENME!'

Süreyya Yalçın, yeni sevgilisi işadamı Burak Hatipoğlu ile Uludağ’da tatil yaptı. Daha önce iki kez evlenen Yalçın’a annesi “Kızım bu kez sakın evlenme” diyormuş..

Magazin

'SAKIN EVLENME!' ARALIK ayında babası Faruk Yalçın’ı kaybedince bir süre evde yas tutan Süreyya Yalçın, işadamı Burak Hatipoğlu ile yeni bir aşka yelken açınca sık sık objektiflere takılmaya başladı. Geçen hafta Ali Ünal’ın düğününe Hatipoğlu ile birlikte katılan Yalçın, ardından Uludağ’da tatil yaptı. Daha önce iki kez evlenen Yalçın’ın bu kez annesinin “Kızım bu kez sakın evlenme” şeklindeki öğüdüne kulak vereceği konuşuluyor.

SÜREYYA Yalçın, Kerem Dürüst’le 2005 yılında evlenmiş, bir yıl sonra da boşanmıştı. İkinci evliliğini, geçen yıl Önder Bekensir’le yapan Yalçın, Bekensir’in telefonuna eski sevgilisinden gelen mesajları görünce üç ay içinde bu evliliğini de bitirmişti.
Milliyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: