Salih Bademci ve eşi İmer Özgün'den şaşırtan açıklama!

İstanbullu Gelin dizisinde sevgiliyi canlandıran oysa gerçek hayatta evli olan Salih Bademci ve İmer Özgün Bademci, Elle Dergisi'ne verdiği röportajla hayranlarını şaşırttı.

Magazin

Salih Bademci ve eşi İmer Özgün'den şaşırtan açıklama! Star TV ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in Fikret'i Salih Bademci 2015 yılında meslektaşı İmer Özgün ile dünyaevine girmişti. 3 senedir evli olan çift, 7 senedir birlikte... Çiftin mutluluğu devam ederken, İstanbullu Gelin dizisinde birlikte rol almalarıyla dikkatleri üzerilerine çekmeyi başardılar. İstanbullu Gelin'de eşi 'İpek'e duyduğu karşılıksız aşkı yüzünden büyük acılar çeken 'Fikret, gerçek sevgiyi şirketinin çalışanında bularak gerçek hayattaki eşiyle aşk yaşamaya başladı.

Salih Bademci paylaştı, görenler şok oldu!

Salih Bademci paylaştı, görenler şok oldu!İzleyicinin dikkatini çekmeyi başaran bu çift Elle Dergisi'ne verdiği röportajda hayranlarını şarşırtmayı da başardılar. İmer Özgün, "Aşkımız bir şakayla başladı ve gerçek oldu" sözleriyle şaşırttı. Okul ve sınıf arkadaşı olan çift, "Biz çok yakın arkadaştık hatta sevgililerimiz falan defalarca görüşmüşlüğümüz oldu. Salih'in arkadaşları bir gün Salih'in bende hoşlandığını söylediler ve yakıştırma durumu başladı" dedi. Salih Bademci ise, "Evet dalga geçtiler benimle, 'Bu kız nerede Salih orada' dediler. Ama biz çok yakın arkadaştık. Derken yüksek lisans için 'Macbeth' oyununa çalışırken bir şeyler oldu. İlk kıvılcımlar orada başladı. 14 Şubat'a ikimizde yalnız girmek istemedik. Ben İmer'e "Yalnız geçirmeyelim" diyerek olta attım o da oltamı gördü. O gün bugündür birlikteyiz." diyerek bu aşkın nasıl başladığını açıkladılar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: