SALKIM: ALARA UZAN İÇİN ÜZÜLÜYORUM

Hakan Uzan’dan 2001 yılında olaylı şekilde boşanan şarkıcı Yeşim Salkım, eski eşinin kardeşi Cem Uzan ile boşanma davası süren Alara Koçibey’in durumuna çok üzüldüğünü söyledi.

Magazin

SALKIM: ALARA UZAN İÇİN ÜZÜLÜYORUM Cem Uzan’ı Yunan bir futbolcuyla aldattığı ileri sürülen Koçibey, son olarak Beykoz’da daha önce yaşadığı villaya mahkeme kararıyla gidip bütün eşyalarının alındığını görünce şoke olduğu haberiyle gündeme geldi.

Uzan ailesinden kendisi dahil kimsenin para alamadığını söyleyen Yeşim Salkım, dün geçmişte Uzanların kurduğu Kral TV’de “Mehmet’in Gezegeni” programına konuk oldu. Alara Koçibey’in bütün gençliğini Cem Uzan ile yaptığı evlilik için harcadığını söyleyen Salkım, şöyle konuştu:

“Alara’ya çok üzülüyorum. Çok zor günler yaşıyor. Hakkında yapılan bir sürü iftirayla uğraşmak zorunda... Bunlar böyle... Uzan ailesinin genetiğine bakmak lazım... Uzanlardan kim para alabilmişki?”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: