Salonlarda yaz rehavetin son: ‘Ölü Yatırım’ vizyonda!

Yaz sezonunun en iddialı komedilerinden ‘Ölü Yatırım’, salonlardaki tatil rehavetine son verecek! Babalarının son dileğini yerine getirmek için baba mesleği mezarcılık işini devralan ancak kendilerini komik bir maceranın içinde bulan iki kardeşin hikayesini konu anlatan film, 2 Ağustos Cuma günü tüm Türkiye’de vizyona giriyor.

Kültür-Sanat

Salonlarda yaz rehavetin son: ‘Ölü Yatırım’ vizyonda! Neslihan Yıldız Alak’ın yönettiği ‘Ölü Yatırım’ın başrollerinde filmin senaryosunu da kaleme alan Serkan Dağlı’nın yanı sıra Anıl Çelik, Öykü Çelik, Köksal Engür, Ceren Kaplakarslan ve Nursel Köse yer alıyor.

‘Ölü Yatırım’ın vizyona çıkmasından dolayı çok heyecanlı olduğunu söyleyen senaryo yazarı ve başrol oyuncusu Serkan Dağlı, filmde herkesin kendinden bir parça bulabileceğini, kimseyi kırmayan bir komedi yapmaya çalıştıklarını söylüyor. TME Films’in dağıtımcılığında yaklaşık 200 salonda gösterime giren ‘Ölü Yatırım’, sıcak ağustos ayında ferahlatan bir komedi arayan izleyiciler için ideal bir seçenek olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: