Şampiyon etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor!

Yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği, başrolünde Tolgahan Sayışman’ın oynadığı “Şampiyon” etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor.

Dizi Galeri

Şampiyon etkileyici sahneleriyle dikkat çekiyor! Birbirinden başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla“Şampiyon” izleyicilerden tam not almaya devam ediyor.Oyuncuların performansı ise izleyicilere her bölüm duygusal anlar yaşatıyor.

Oğlundan vazgeçmeyecek!

Oğlunu yaşadığı talihsiz olaylar yüzünden yetimhaneye bırakmak zorunda kalan Kafkas’ın (Tolgahan Sayışman) her fırsatta oğlunu görmeye çalışması etkileyici sahnelere yol açtı. Güneş’i(Emir Özyakışır) tekrar yanına alabilmek için yeniden ringe dönmek istemesi ise izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşattı. Çekimlerine dolu dizgin devam eden “Şampiyon”un her bölümü aile ve sevgi üzerine çok ince detaylar barındırıyor.

Ringe geri dönüş!

Son sahnesinde Kafkas’ın Tansel (Mehmet Bozdoğan) ile oğlu için ringe geri dönüş anlaşması yapması herkeste büyük bir şok etkisi yarattı. Bunun üzerine Tansel’in kurduğu kötü plan ise gerçekten işe yarayacak mı? “Şampiyon”un gelecek bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı “Şampiyon”un yönetmen koltuğunda ise Ketche’nin (Hakan Kırvavaç) ve Devrim Yalçın oturuyor.

“Şampiyon”un kadrosunda Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, İlayda Alişan, Halit Özgür Sarı, Şahin Kendirci, Berna Koraltürk, Mehmet Bozdoğan, Bahar Süer, Berk Yaygın, Volkan Keskin, küçük oyuncu Emir Özyakışır ve Meltem Savcı, Vedat Erincin,gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: