Samsung katlanabilir telefon modelinden kötü haber!

Samsung'un katlanabilir telefonunu ilk etapta sınırlı sayıda üreteceği ortaya çıktı. Daha sonrasında ise kullanıcılardan gelen olumlu tepkilere göre üretim sayını daha da artırmayı hedefliyor.

Yaşam

Samsung katlanabilir telefon modelinden kötü haber! Samsung katlanabilir telefon ile ilgili ilk resmi detaylar geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Bugün yayınlanan raporda ise Samsung, ilk başta katlanabilir telefonunu sınırlı sayıda üreteceği açıkladı. Daha sonrasında ise kullanıcılardan gelen olumlu tepkilere göre üretim sayını daha da artırmayı hedefleyen Samsung, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına devrim niteliğindeki telefonunu ulaştırmayı da amaçladıklarını söyledi.

2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan akıllı telefon ile rakiplerine büyük bir çalım atacak olan Samsung, oldukça iddialı geliyor. İlk katlanabilir telefonu için tabiri caizse ince eleyip sık dokuyan teknoloji devi, geliştirmiş olduğu ekran teknolojileriyle sektörün öncüsü olmayı da hedefliyor. Öte yandan bu özel telefon için belirlenen fiyat ise kullanıcıların cebini yakacak. Yayınlanan raporlara göre artan üretim maliyetlerinden dolayı söz konusu akıllı telefonun fiyatının 1500 dolar ila 2000 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.

WhatsApp iOS için yeni bir dönem resmen başladı!

WhatsApp iOS için yeni bir dönem resmen başladı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: