'ŞAN, ŞÖHRET ÖNEMLİ DEĞİL'

Şan, şöhret hiç umrumda değil; gider garsonluk yaparım.

Magazin

'ŞAN, ŞÖHRET ÖNEMLİ DEĞİL' Yumurta filmindeki rolüyle sinemaya kendisini kabul ettiren Saadet Işıl Aksoy, oyunculuğu kendisine bir şeyler kattığına inandığı için yaptığını söyledi. İşinde mutlu değilse bırakabileceğini belirten Aksoy, 'Şan, şöhret hiç umrumda değil; gider garsonluk yaparım' dedi.

Gelecekle ilgili planlar yapmayı ve hayal kurmayı bıraktığını da söyleyen Aksoy şöyle devam etti: "Şu an sadece oyunculuk yapmak istiyorum ve bununla ilgili çabalıyorum. Yarın başıma bir şey gelir ve hayatım bambaşka bir yere gidebilir. Yarını Allah'tan başka hiç kimse bilemez. Yunan tragedyalarına göre, kahraman kendini en güçlü hissettiği, her şeyin tıkır tıkır işlediğini düşündüğü an, düşüşe en yakın andır. Ben de böyle düşünüyorum. Asla tam güvende olduğumu hissetmemeliyim. Çünkü o zaman bana gelecek işaretleri göremem. Ben hayata yalın bakıyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: