'SANA BAĞLILIK HİSSETMİYORUM!'

Brad Pitt'in çocuklarının bakıcısına masaj yaparken sevgilisi Angelina Jolie'ye yakalanmasının ardından, çiftin ilişkisi yokuş aşağı gidiyor...

Magazin

'SANA BAĞLILIK HİSSETMİYORUM!' Angelina Jolie'nin, Brad Pitt'i bakıcılarına masaj yaparken yakalamasının ardından 'Artık sana bağlılık hissetmiyorum!' dediği iddia ediliyor....

Son gelen haberler, Jolie'nin artık Brad Pitt' bağlılık hissetmediği ve ilişkilerinin giderek kan kaybettiği yönünde. İddiaya göre Jolie sevgilisine 'açık ilişki' yaşamak istediğini ve başka erkeklerle görüşebileceğini söylemiş.

ESKİ GÜNLERİNİ ARIYOR

Daha önce erkeklerini aldattığını açıkça söyleyen Angelina Jolie, bugüne kadar 'hayatımın erkeği' dediği Brad Pitt'le mazbut bir aile hayatı yaşıyordu. Ancak ilişkilerinin bozulmasına istinaden, Jolie'nin eski günlerine dönmek istediği söyleniyor. Brad Pitt'in sevgilisinin bu değişimine nasıl tepki vereceği merak konusu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: