'SANA RİCHARD'I ALIRDIM KIZIM'

Seren Serengil'e annesi Nevin Hanım'dan koca sitemi! SERENGİL, ANNESİNİN KENDİSİNE 'KOCALARINA HARCADIĞIN PARAYLA BEN SANA RİCHARD GERE'İ ALIRDIM' DEDİĞİNİ SÖYLEDİ..

Magazin

'SANA RİCHARD'I ALIRDIM KIZIM' Nevin Teoman, kızı Seren Serengil için gönlünde yatan damadı açıkladı! Seren, annesinin karşı çıkmasına rağmen şarkıcı Cengiz İmren ve Ozan Kaçmaz’la fırtınalı evlilikler yaşamıştı. Son olarak beş yıllık eşi Musa Aytun’la ayrılık kararı alan Serengil annesinin kendisine, “Kocalarına harcadığın parayla ben sana Richard Gere’i getirirdim” dediğini söyledi.

ARTIK ERKEK GÖRMEK İSTEMİYORUM

Seren Serengil, “Bilemiyorum güçlü, zengin erkeklerle beraber olmak istemiyorum. Çok zayıf olmasını da düşünmüyorum. Ben taşı seviyorum, heykeli değil! O taşı kendim yontarak heykel yapmak istiyorum” dedi. Artık çevresinde erkek görmek istemediğini söyleyen Serengil, “Bu bir psikolojik rahatsızlık olabilir. Bunu psikologlardan destek alarak aşacağım” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: