SANATÇILAR SOMALİ İÇİN SÖYLEDİ, HALK GELMEDİ!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Somali için yardım konserinde ünlü isimler sahne aldı. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda şarkılar Somalililer için söylendi.

Magazin

SANATÇILAR SOMALİ İÇİN SÖYLEDİ, HALK GELMEDİ! POPSAV Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda Somali'ye yardım için konser düzenledi. "Somali İçin El Ele Bir Şarkı Söyle, Bir Hayat Kurtar" konserinde Metin Özülkü yönetimindeki canlı orkestra eşliğinde, ünlü sanatçılar sahnede buluştu. Geliri Somali'de yardım bekleyen insanlara bağışlanacak konsere ilgi beklenenden az oldu.

Konserde Burak Kut, Berkay, Deniz Seki, Eda-Metin Özülkü, Hakan Peker, Müslüm Gürses, Nez, Sevcan Orhan, Sinan Özen ve Ümit Sayın gibi isimler sahne aldı. Konser öncesi Popsav adına konuşma yapan Reyhan Karaca, "Somali ve Sudan olmak üzere çoğu Afrika ülkesine ziyaretler gerçekleştirdim, çok kötü bir dram yaşanıyor, biz de Popsav olarak oraya yardım göndermeye çalıştık" dedi.

Konserde sahneye çıkan Deniz Seki, "Bu insanlık ayıbına dur demek başta bizim ve tüm dünya vatandaşlarının asli görevidir. Bugün burada onlara destek olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: