Sanatçılardan anlamlı ziyaret!

Türkiye'yi yasa boğan Beşiktaş'taki terör saldırısının ardından toplumun her kesiminden polisimize destek yağmaya devam ediyor. Kral Grubu'nun işbirliğiyle Türkiye’nin önde gelen sanatçıları Bayrampaşa'da bulunan İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne moral ziyaretinde bulunup "polisimin yanındayım" mesajı verdiler.

Kültür-Sanat

Sanatçılardan anlamlı ziyaret! Kral Grubu Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Akbay, Yavuz Bingöl, Muazzez Ersoy, İzzet Yıldızhan, Metin Şentürk, Merve Özbey, Altay, Sami Çelik, İlyas Yalçıntaş, Doğukan Manço, Emre Kaya, Doğuş, Burak Kut, Deniz Akkaya, Orhan Hakalmaz, Sinan Özen, Elif Kaya, Altan Çetin çevik kuvvet polisleriyle bir araya gelip yapılan hain terör saldırısına karşı taziye dileklerinde bulundular.

İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne ziyaret sonrası Kral TV ve Kralpop TV ortak canlı yayına katılan Burak Kut, ‘yaralarımızı saracağız daha güçlü çıkacağız’ derken, Doğukan Manço ise üzüntülerini dile getirdi. Doğuş, Kral TV ve Kralpop TV ortak canlı yayına katılan sanatçılar arasında yer aldı. Doğuş, "Biz birlikte Türkiye’yiz. Bizi kimse yıldıramaz.’ diyerek hain saldırıyı kınarken Merve Özbey ise bir olduğumuz sürece her şeyin üstesinden gelebileceğimizi söyledi.

Sanatçılar, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaretinin ardından hain saldırının gerçekleştirildiği Şehitler Tepesi'ne giderek olay yerine karanfil bıraktılar.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: