SANATÇILARINDAN KONSERE GELECEKLERE ÇAĞRI!

Bugün yapılacak “Van İçin Rock” etkinliğinde sahneye çıkacak sanatçıların hayranlarından bir ricası var: “Yanınızda depremzedeler için yardım malzemeleri getirin.”

Magazin

SANATÇILARINDAN KONSERE GELECEKLERE ÇAĞRI! Rock dünyasının ünlü isim ve grupları, 7.2 şiddetinde depremle sarsılan Van için bir araya geldi. 4x4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran-Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK ve Yüksek Sadakat, bugün Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek “Van İçin Rock” etkinliğinde sahneye çıkacak. Dream TV’den canlı yayınlanacak konserin tüm geliri, Kızılay aracılığıyla depremzedeler için kullanılacak.

Etkinlik için hazırlanan 12 bin 500 bilet, geçtiğimiz cuma günü tükendi. Gösterilen yoğun ilgiden memnun olan rock’çıların şimdi hayranlarından bir isteği daha var. Sanatçılar, konsere gelenlerin yanlarında depremzedeler için yardım malzemeleri getirmelerini istiyor. Aylin Aslım, bu ricasını Twitter’daki sayfasından da dile getirdi: “Şu noktadan sonraki hedefimiz, gelen herkesin uyku tulumu, bere, eldiven, konserve gıda, kadın pedi gibi malzemelerle gelmesi olsun. Pazar günü ‘Van İçin Rock’ konserinde TIR’lar getireceğiniz yardımları bekliyor.”

Bunlarda ilginizi çekebilir: