Sanayinin ortasında bir kültür & sanat vahası

Başta sahne sanatları olmak üzere, bütün sanatların icra edilebilmesi adına kurulan Kültüral Performing Arts, 8 Nisan 2017 günü saat 21.30’da Leman Sam konseri ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Sanayinin ortasında bir kültür & sanat vahası Yakup ALMELEK ve Yağmur YAĞMUR’un öncülüğünde, bir metal kesim atölyesinin sanat mekanına dönüştürülmesi ile kurulan Kültüral Performing Arts, başta sahne sanatları olmak üzere; maddenin manası ve uygarlığın mayası olan tüm sanatların icra edilebilmesi adına 2016 yılında kurulmuştur. Tek amacı ‘sanat üretimi’ olan Kültüral Performing Arts bağımsız bir kültür, sanat ve performans alanıdır. Sanatı sanatseverler ile buluşturacak olan Kültüral Performing Arts, dünyanın her hangi bir yerindeki sanat eserlerini kendi bünyesinde ağırlamak ve kendi bünyesinden çıkaracağı eserleri dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için çabalamaktadır. Konserler, tiyatro oyunları, interaktif gösteriler, film gösterimleri, sergiler, festivaller, özel etkinlik ve workshoplar yapacaktır. 500 m2'lik alana kurulu, özel lezzetlerin de sunulduğu bir barı da olan Kültüral Performing Arts 150 kişilik oturmalı, 750 - 1000 kişilik ayakta seyirci kapasitesine sahiptir.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: