Sanda’dan yılbaşına özel yepyeni bir dokunuş: New Year Bliss

Sanda Spa, sevdiklerinizi şımartacak keyif dolu bir hediye için tarçının rahatlatan nefis kokusu ile portakalın güzelleştiren etkisini birleştirerek New Year Bliss masajını tasarladı.

Kadın

Sanda’dan yılbaşına özel yepyeni bir dokunuş: New Year Bliss Yeni yılda sevdiklerine iyi hissettiren anlar hediye etmek isteyenler için yepyeni bir deneyim tasarlayan SANDA SPA, New Year Bliss masajıyla kış aylarının vazgeçilmez ikilisi portakal ve tarçını bir araya getiriyor. Cildi güzelleştiren ve canlandıran portakal yağı ile sakinleştirici etkisi bulunan tarçın yağının kullanıldığı New Year Bliss, geleneksel Bali masajı teknikleri uygulanarak yapılıyor.
Muhteşem kokularıyla cildinizi saran portakal ve tarçın yağları soğuktan kuruyan cildinizi nemlendirip rahatlamanızı sağlıyor. Masaj sonunda özel baskı teknikleri uygulanan ılık tarçın keseleri ise kaslarınızı gevşetiyor, enerji ve zindelik kazandırıyor. Bakım sonrası ikram edilen, bağışıklık sistemini güçlendiren Rooibos çayı ve kuru portakal dilimleri damakta bıraktığı meyve ve vanilya aromalarıyla keyif verirken, sakinleştirici etkisiyle yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. New Year Bliss masajı SANDA SPA’nın iki kişilik özel odalarında çiftlere de uygulanabiliyor.

Sevdiklerine yeni yıl için iyi hissettiren bir saatlik tatil hediye etmek isteyenler New Year Bliss masajının özel fiyatından Aralık ayı boyunca yararlanabiliyor. New Year Bliss masajı ve diğer tüm bakımları sandaspa.com adresinden satın alarak, SANDA SPA’nın şık tasarımlı hediye çekleriyle armağan etmek de mümkün.
1 adet 50 dakikalık New Year Bliss Masajı 215 TL yerine 185 TL
2 adet 50 dakikalık New Year Bliss Masajı 430 TL yerine 325 TL
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: