SANEM ÇELİK KÖŞE KAPMACA OYNADI!

Uzun aradan sonra Açıkhava’da ortaya çıkan Sanem Çelik görüntülenmemek için akla karayı seçti.

Magazin

SANEM ÇELİK KÖŞE KAPMACA OYNADI! Farklı dans disiplinlerini sahne üzerinde buluşturan Shaman Dans Tiyatrosu’nun ‘Buluşma’ gösterisi Türkiye Engelliler Vakfı yararına Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluştu. Gösteriyi aralarında Sanem Çelik, Burçin Orhon ve Sibel Tüzün gibi isimlerin de yer aldığı 1500 kişi izledi. Bir dönem yönetmen Kudret Sabancı’yla yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen Sanem Çelik’in gazetecilerle oynadığı köşe kapmaca ayrıca dikkat çekti.

Gazetecileri görünce önlerindeki sandalyelerin altına eğilen Sanem Çelik’le yeni erkek arkadaşı, birbiri ardına patlayan flaşlar nedeniyle yüzlerini saklamaya çalıştı. Genç çift, konser alanının arkalarına doğru seyircilerin arasına karışıp muhabirleri atlattıklarını düşünse de başarılı olamadılar. Bu sırada Çelik’in “Pes artık” dediği duyuldu.

Bir dönemin en aranılan dizi oyuncularından Çelik, evli yönetmen Kudret Sabancı’yla beraberliği ortaya çıkınca uzun süre ABD’de kalmıştı. Daha sonra ‘Güldünya’da rol alan Çelik’in dizisinin ömrü uzun olmamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: