Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti'ye geçti

ANKARA, (DHA) - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında yapacağı konuşma öncesi Ak Parti'ye geçen Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya rozet taktı.

Yaşam

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti'ye geçti Fakıbaba, "Sizleri, arkadaşlarımı ve ailemi özlemiştim. Şu anda hem bende hem de Şanlıurfa'da müthiş bir bayram var. Buraya gelişim sadece bir makam değildir. Beni buraya geliş amacım Ak Parti'nin şanlı üyeliğini alabilmektir" diye konuştu. Daha sonra kürsüye gelen Başbakan Erdoğan Fakıbaba'nın Ak Parti'ye geçmesi ile ilgili olarak "Hayırlı olsun inşallah" dedi.

Ak Parti'ye geçen Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya Ak Parti grup toplantısı öncesi Başbakan Erdoğan tarafından rozet takıldı. Başbakan Erdoğan'ın kendisine Ak Parti rozeti takması sırasında heyecanlı olduğu gözlenen Fakıbaba, "Sizleri, arkadaşlarımı ve ailemi özlemiştim. Bana bu fırsatı verdiniz. Size yürekten teşekkür ediyorum. Minnettarım. Sizin hoşgörünüz ve büyüklüğünüz, bu fırsatı bana verdi. Şu anda hem bende hem de Şanlıurfa'da müthiş bir bayram var. İnanın bu bayramı sebebi sizsiniz. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Buraya gelişim sadece bir makam değildir. Beni buraya geliş amacım Ak Parti'nin şanlı üyeliğini alabilmektir. Bunu verdiğiniz için size minnettarım. İnşallah bundan sonra sizin ve partimin emrinde olacağım. Bir nefer gibi çalışacağım. Size yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Fakıbaba'nın konuşmasından sonra kürsüye gelen Başbakan Erdoğan Fakıbaba'nın Ak Parti'ye geçmesi ile ilgili olarak "Hayırlı olsun inşallah" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: