SANSASYONLA ZENGİN OLAN ÜNLÜLER!

Kimi 'Hala bakireyim' diyerek, kimi fuhuş baskınında gözaltına alınarak, kimi de cezaevine girerek uzun süre gündemde kaldı. Ancak başlarından geçen sansasyonel olaylar onlara dert değil, para ve daha büyük şöhret getirdi...

Magazin

SANSASYONLA ZENGİN OLAN ÜNLÜLER! BAKİRE MANKEN!

Şebnem Schaeffer: Ünlü manken 3 yıl önce gazetemiz muhabiri Şebnem Özuzcan'a “Hala bakireyim' diyerek şaşırtmıştı. Birkaç ay sonra bakire raporunu da yine BUGÜN'e gösteren Schaeffer bir anda 'bakire manken' olarak tüm kamuoyunun dikkatini çekmişti. Bu olaydan sonra güzel mankenin işleri daha da açılarak özellikle katalog çekimlerinin aranılan yüzü oldu.

ADI FUHUŞA KARIŞTI

Ece Gürsel: İstanbul Emniyeti’nin 2006 yılında fuhuşa yönelik düzenlediği 'Kedi' operasyonunun uzantısında, 'Podyum' operasyonu olarak gözaltına alınan isimler arasında ünlü manken de yer almıştı. Gürsel bu duruma çok üzülse de işleri bir anda açıldı. Her yerden röportaj, defile ve katalog çekimi teklifleri gelen genç manken fiyatını da artırdı.

HAPİS YARADI

Tuğba Özay: 2007’de 'Rulet Operasyonu' kapsamında gözaltına alınan Özay 6 ay hapis yattı. Özay'ın, çıktıktan sonra hayatı kadar kariyeri de ivme kazandı. Ünlü manken gelen tekliflere yetişemez oldu. Özay, kaybolan zamanı ücretini tanıtım ve defile başına 10 bin YTL'ye çıkartarak telafi etmeyi başardı.

ÇİLLER’İ KULLANDI

Çiğdem Savaş: Onu Türkiye, 'Cumhuriyet Kadınları' projesiyle tanıdı. Hayranı olduğunu söylediği Tansu Çiller'e iyice benzemek amacıyla bıçak altına yattı. Medyanın ilgi odağı olmayı başaran Savaş kendisine bir mankenlik ve cast ajans kurmayı başardı.

SEDAYLA AŞK İŞ GETİRDİ

Nihat Doğan: 2005'te Seda Sayan ile yaşadığı aşk ile gündeme geldi. Aşklarını her daim kah canlı, kah banttan ekranlarda yaşayan çift ilgi odağı oldu. Doğan'a 2 yıl boyunca program ve ekstra teklifleri yağdı.

Sperm bankasından aldığı spermle Türkiye'de ilk defa hamile kalan kadın olarak tanındı. Tepkileri de tebrikleri de üzerine çekti. Oğlu Kayra ile mutlu olan Bilginel, kanaldan kanala koşturuyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: