SAPIKLIK GİBİ BİR ŞEY!

Monoco'da Prens Albert'in himayesindeki bir davette baş manken olarak podyuma çıkan ve büyük övgü alan Özay, ayağının tozuyla katıldığı tanıtımda gündem oluşturacak açıklamalar yaptı.

Magazin

SAPIKLIK GİBİ BİR ŞEY! "Monaco'da düzenlenen bir defilede baş manken olarak yer almam gurur vericiydi" diyen Özay, evliliği ile ilgili de, "Yüzüğü ilk taktığımda sanki kelepçe takmış gibi hissetmiştim ama şu anda çok mutluyum. Ölene kadar da eşimin kollarında olmak istiyorum" dedi.

AŞK SADECE SEKS DEĞİL Kİ!!
Özay, Hülya Avşar'ın aldatmak üzerine yaptığı "Erkek arada bir zevklenmeli" sözlerine yorum yaparak, magazin dünyasında yeni bir polemiğin fitilini ateşledi: "Hülya Avşar erkeğin eşini aldatmasını normal karşılıyormuş. Olmaz öyle bir şey. Ben kabul etmiyorum. Aşk sadece seks değil ki! Eğer öyle bir şeye göz yuman biri varsa zaten normal hayatlarında problemleri vardır ve bu problem yatağa da yansır. Hülya Hanım'a katılmıyorum. Sapıklık gibi bir şey bu. Böyle şeyleri düşünenler fantezi yapıyor!"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: