Sarah Kohan hem geziyor hem para kazanıyor

Dünyanın en enteresan yerlerine giden ve yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Sarah Kohan, hem geziyor hem de para kazanıyor.

Dünya Magazin

Sarah Kohan hem geziyor hem para kazanıyor Gezi bloggerı olan Sarah Kohan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile büyük ilgi görüyor.

Dünyanın enteresan yerlerine gidip oralardan çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Kohan, geleceğin avukatları arasında yer almayı hedefliyor. Bir Avustralyalı hukuk öğrencisi olan Sarah Kohan'ın Instagram'da 364 bin takipçisi bulunuyor.

Sarah Kohan, seyahatlerinin fotoğraflarını ve seyahatlerinde karşılaştığı egzotik canlıların fotoğraflarını göndererek Instagram fenomeni olanlardan. Haziran ayında Notre Dame’dan mezun olacak olan Kohan, Hollanda’daki Uluslararası Ceza Mahkemesinde staj yapmayı planlıyor.

Sarah Kohan bugüne kadar pek çok ünlü otel grubunun projelerinde de yer almış bir isim. Sosyal medyada popüler olan Kohan, otellerden ve bikini üreticilerinden reklam alarak para kazanıyor. Reklam aldığı firmaların gezerek reklamını yapan Kohan, hem dünyayı geziyor hem de para kazanıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: