SARAH NİLE CAMERON AİLEYE GİRDİ!

Bir balıkçıda çalgılı türkülü bir gece düzenleyen Kenan Doğulu, sevgilisi Sarah Nile Cameron'u ailesiyle tanıştırdı. Kenan, 'İnşallah yakında evlilik de olur' dedi

Magazin

SARAH NİLE CAMERON AİLEYE GİRDİ! Uzun süreden sonra aradığı aşkı bulan Kenan Doğulu, önceki akşam evlilik sinyalleri verdi. Kenan, bir süredir Teoman'ın "Aşk Kırıntıları" şarkısında ünlü rockçıyla düet yaparak adını duyuran Sarah Nile Cameron ile aşk yaşıyordu. Ünlü popçu, ABD'li sevgilisini önceki akşam ailesiyle tanıştırdı.

7 SAATLİK EĞLENCE

kenan Doğulu, bu tanışma şerefine Eftelya Balıkçısı'na fasıl ekibi getirtti. Akşam 21.00'de başlayan tanışma yemeği, sabaha karşı 04.00 civarında bitti. Sözlendiği iddia edilen popçu, "Öyle bir şey yok ama inşallah yakında evlilik olur" yanıtı verdi.

SONUNDA YÜZÜ GÜLDÜ

Uzun zamandır kalbinin boş olmasından dert yanan Kenan Doğulu, önceki akşam hayli keyifliydi. Ünlü popçu, yeni sevgilisinin tüm ailesinden onay almasıyla adeta mutluluk sarhoşu oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: