SARAR ERKEĞİNE ÖZEL!

Şehir hayatının, rutinlerin ötesindeki değişkenliğinden yola çıkan SARAR, iş yaşamında olduğu kadar sosyal hayatında da aktif bir rol üstlenen SARAR Erkeğine özel, bir koleksiyon hazırladı.

Magazin

SARAR ERKEĞİNE ÖZEL! Yaratıcı detaylarla kişisel karizma ve çarpıcılığı özgürce yansıtan, yeni erkek koleksiyonu, birbirinden farklı ve zengin seçenekleri ön plana çıkarıyor.

Sarar tasarımlarında kullanılmaya başlanan Coolmax teknolojisi ise, kumaşa kattığı nefes alma özelliği ile giysilere yumuşaklık ve hafiflik kazandırarak, aktif yaşamın içinde üstün bir performans, doğal bir rahatlık ve konfor sağlıyor.

4 farklı gruba ayrılan yeni Sarar Erkek Koleksiyonu’nun ilk teması, “My Style”, farklı bir kalıp anlayışıyla yorumlanan tek ceketler ile yumuşak, modern ve yeni bir etki yaratıyor. Tweed, çeşitli ekoseler ve çerçeve desenlerle renklenen ceketleri tamamlayacak pantolonlar da, bu etkiyi sürdürmeye devam ediyor. Toprak ve haki tonlarının, gri, hardal ve bej tonları ile birleştiği koleksiyonda kırmızı tonları efekt olarak kullanılmış. Triko setleri, pamuklu gömlekler ve çift yüzeyli kumaşlardan üretilen üst giyim grubu, koleksiyonu tamamlayan diğer parçaları oluşturuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: