SARAY'DAN ÇIKTI BAŞROLÜ KAPTI!

Esquire dergisi, eylül sayısının “Kadınlar için 10 soru 10 cevap” köşesinde “Sudan Bıkmış Balıklar” dizisinin yıldızı Ezgi Eyüboğlu’nu ağırladı.

Magazin

SARAY'DAN ÇIKTI BAŞROLÜ KAPTI! 1- Hayatta sahip olduğun en büyük lüksün nedir?

- En büyük lüksüm, her zaman, her verdiğim kararda yanımda olan ve beni destekleyen ailemdir. İstediğim şeylerin peşinden koşmam gerektiği konusunda, beni her zaman yüreklendirirler. Onlar olmadan hiçbir şey başaramazdım.

2- Karşı cinste en tahammül edemediğin özellikler nelerdir?

- Samimiyetsizlik. Her zaman doğallıktan yana biri oldum, ama çoğu erkek aslında olduğu gibi görünmekten kaçıyor. Bu da dürüstlükten uzak, sahte ilişkilerin yaşanmasına neden oluyor.

3- Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralarla aran nasıl?

- Bilgisayar karşısında zaman harcamayı pek sevmediğim için yakın zamana kadar sosyal ağların hiçbirinde hesabım yoktu. Fakat benim adıma açılmış bir sürü sahte hesap olduğunu fark ettim ve bunlarla başa çıkabilmek için Twitter hesabı açtım. İtiraf ediyorum; kısa sürede bağımlısı haline geldim ve şu anda Twitter’da zaman geçirmekten zevk alıyorum. Gündemi takip etmek, kendinizle ilgili doğru haberler verebilmek ve sizi sevenlerle iletişim kurabilmek için çok güzel bir yol.


DAHA SABIRLI OLMAYA ÇALIŞIYORUM

4- En son hangi kitabı okudun?


- Ahmet Ümit’in “İstanbul Hatırası” adlı kitabını okudum.

5- Kendinde beğenmediğin yönlerin ya da fiziksel olarak rahatsız olduğun bir yerin var mı?

- Biraz sabırsızım; bu özelliğimi pek sevmiyorum ve daha sabırlı olmaya çalışıyorum. Sabırsız bir yapıya sahip olmak, insanı çok yoruyor. Bazen, bazı şeyleri zamana bırakmak gerekiyor. Bence bir yerinizden fiziksel olarak rahatsız olmak, kendinizi başkalarının fiziksel özellikleriyle kıyaslamak anlamına geliyor. Bunu hiçbir zaman yapmadım. Bu nedenle sahip olduğum her şeyle gayet barışığım.

6- Seni en çok ne heyecanlandırır?

- İşimle ilgili konulardaki bekleme süreci, beni çok heyecanlandırır. Beni bu mesleği yapmaya iten şeylerden biri de bu heyecan zaten.

İNATÇIYIM AMA KİMSE BİLMEZ

7- Herhangi bir fobin var mı?

- Asansör gibi kapalı alanlarda mahsur kalmaktan korkuyorum.

8- Gardırobunda “olmazsa olmaz” dediğin üç şey nedir?

- Jean’lerim, siyah küçük elbiselerim ve hasır dolgu topuk ayakkabılarım.

9- Güzel bir haber aldığında ilk olarak kiminle paylaşırsın?

- Her şeyimi ilk önce annemle paylaşırım.

10- Hiç kimsenin bilmediği, farklı bir özelliğin var mı?

- Bilinmeyen bir yönüm yok ama inatçı biri olduğumu az kişi bilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: