SARI KEMER, ALDO.

Kemerlerinizi bağlayın bu moda sizi uçuracak

Magazin

SARI KEMER, ALDO. Artık her kıyafetin, elbisenin, ceketin hatta mantonun üzerine kemer takılıyor. Takılmazsa havalı olunmuyor! Uzun zamandır eskimeyen bu modada en makbul olan geniş kemerler. İnceler ise gecce kıyafetleri için ideal.....

Kemerlerinizi bağlayın bu moda sizi uçuracak
Düz elbiseleri hareketlendirir
Bütün markalar kemere yer verdi
Moda dünyası Yeni sezonu açan mağazaların vitrinlerine şöyle bir baktıysanız, bu sonbahar ve önümüzdeki kış bizi hangi trendin beklediğini çoktan keşfetmişsinizdir. Evet, kemer modasından bahsediyorum... Hemen her vitrinde kemerle hareketlendirilmiş bir kıyafet giymiş en azından bir mankene rastlamak mümkün. Hem de bu yeni kemer modası, uzun zamandan beri alışık olduğumuz gibi pantolonların ya da eteklerin bellerini süslemekle kalmıyor. Artık elbiselerin, kazakların, ceketlerin, tişörtlerin, hatta paltoların bile beline bir kemer konduruluyor.

BELE TAKMAK MAKBUL
Tabii kemer modasının da kendi içinde bir trendi var. Bu yıl özellikle geniş kemerler çok gözde. Bir de bu kemerlerin kalçaya ya da kalçanın üstüne değil; göğsün hemen altına, tam olarak bele takılması daha makbul gibi görünüyor. Geniş kemerlerin daha trendi olması, ince kemerlerin hiç şansı olmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle gecce kıyafetlerini ince kemerlerle süslemek genellikle daha çok tercih ediliyor. Bir de bu yılın modası 'Acaba şu kıyafete kemer gider mi, buna kemer uyar mı, montun üstüne de kemer takılır mı?' gibi soruları tamamen aklınızdan silmenizi gerektiriyor. Çünkü ünlü tasarımcıların ve markaların defilelerinde de gördük ki, kemeri istediğiniz her şeyle, her şekilde kullanmanız uygundur. Replay'in kataloğunda göreceğiniz gibi bir montun üzerine ya da kalın bir spor yeleğe bile kemer takılabilir! Tabii kemer deyince insanın aklına hemen 70'ler modası geliyor. Çünkü kemerler bundan önceki altın çağını 70'lerde yaşamıştı demek yanlış olmaz. Yine 70'lerden bugüne ışınlanan İspanyol paça modası da kemer modasıyla uyum sağlıyor.

TRENDLER BULUŞTU
Özellikle İspanyol paça jean'in üstüne giyeceğiniz dar bir üst ve belinize takacağınız kalın bir kemerin, günümüz trendini yakalamanızı sağlayacağına emin olabilirsiniz! Tabii unutmayın; kalın kemerler, sezonun bir diğer trendi skinny jean'lere de çok yakışır...

KAYNAK: GÜNAYDIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: