SARI RENK FARI SEVMEMİZ İÇİN 3 NEDEN

Podyumlardan yola çıkarak sarı far konusundaki tabuları yıkalım dedik. Sarı, kadınların makyajda pek sevdiği renklerden biri değil. Halbuki sarı ile çok yaratıcı ve etkili sonuçlar alınabilir. Sarıyı sevebiliriz GERÇEKTEN!

Magazin

SARI RENK FARI SEVMEMİZ İÇİN 3 NEDEN Bu renk size fazla "el feneri" gibi geliyorsa, alın size 3 "güzel" neden:

1) Sarı, tam bir vurgu rengidir ve zengin renklerle çok iyi durur. Kirpik hatlarına, göz pınarına yakın kısımlara ve göz altlarına parlak sarı far sürün. Sonra gözün köşelerinde sarı far ile koyu mor ya da koyu mavi tonlarını harmanlayın. Bu renkler, renk çarkının ters tarafında olduğu, mükemmel bir çift olurlar.

2) Limon sarı, bakışlara parlak bir efekt katar. Böyle bir efekt için en iyisi krem fardır. Krem farı parmaklarınızın ucuyla göz kapağınıza astar gibi uygulayın. Hem parlak hem de aydınlık bakışlar elde ederseniz.

3) Hala ikna olmadınız mı? O zaman son hamle geliyor: Sarı, damarları belirgin soluk göz kapakları için de harika bir kapatıcı görevi görüyor. Bir taşla iki kuş!

Ne diyorsunuz? Sarı renge hala mesafeli mi duruyorsunuz? O halde ilk maddedeki öneriyi bir uygulayın bakalım. Fikriniz değişecek!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: