SARIŞINLAR DAHA ŞEHVETLİ

İngiltere'de yapılan bir araştırma sonucuna göre, sarışınlar diğer kadınlara göre kendilerine daha güvenli ve yatakta daha şehvetliler.

Magazin

SARIŞINLAR DAHA ŞEHVETLİ Sarışın mı esmer mi tartışması yıllardır sürer gider. Sarışınların daha eğlenceli olduğu önceden ispatlanmıştı ama esmerlerden ya da kumrallardan daha çok kendilerine güvendiklerini bilmiyorduk. Olaya günlük parametrelerden bakarsak, araştırmanın başka bir sonucu olan şehvet meselesini bizce erkekler biliminsanlarından çok daha önce çözmüşlerdi ama artı resmi; sarışınlar yatakta maceraya daha çok açıklar.

Peki buna ne dersiniz? Sarı saç yalnız yatak odasını değil günlük hayattaki kendine güveni de arttırdığı için kadınlar genelde zam istemeden önce saçlarını sarıya boyuyorlarmış.

Nottingham Üniversitesi'nde yapılan bu araştırmanın yürütücüsü Mark Segeant,4000 kadın üzerinde yapılan bu araştırmada 200 kumral kadına da saçlarını sarıya boyattırdıklarını ve sonuçta tüm kadınların kendilerini çok farklı hissetiklerini söylüyor. En önemli belirtininde gerçekten kendilerini daha seksi ve daha güvenli hissetmeleriymiş.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: