ŞARKI SEZEN AKSU'DAN

'Muhafazakâr eşcinselim’ ve ‘Kadın olsam türban takardım’ diyerek gündem yaratan Cemil İpekçi şimdi de şarkıcı olacak..

Magazin

ŞARKI SEZEN AKSU'DAN Cemil İpekçi, 'Muhafazakâr eşcinselim' ve 'Kadın olsam türban takardım' açıklamalarından sonra kendisine yöneltilen eleştirilere ilginç bir yolla cevap vereceğini söyledi. SkyTurk'te yayınlanan Son Nokta programına konuk olan İpekçi, "Albüm çıkarma kararı aldım. Önümüzdeki günlerde müzik dersi almaya başlayacağım. Bunun için sigarayı bile bıraktım" dedi.

Daha önce de şarkıcılık yaptığını söyleyen İpekçi, "Gençlik yıllarımda Belçika'da okurken babam iflas etmişti. Masraflarımı karşılayabilmek için Belçika'daki bazı gecce kulüplerinde şarkı söyledim" diye konuştu.Cemil İpekçi, albüm çıkarma fikrini Sezen Aksu ve Şehrazat'a da açtığını söyledi. Albümü için şimdiden çalışmalara başlayacağını dile getiren İpekçi, "Sezen ile Şehrazat benim için şarkı yapacak. Bir tane de rap şarkı istiyorum. Şöyle 'Karga karga gak dedi' tarzında bir şey olmalı. Buna benzer bir rap şarkıyla benimle uğraşanları ti'ye almak istiyorum" dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: