ŞARKICI GÜLŞEN'DEN SAMİMİ İTİRAFLAR!

Magazin

ŞARKICI GÜLŞEN'DEN SAMİMİ İTİRAFLAR! Yaptığı her albümle müzik piyasasına damgasını vuran başarılı popçu Gülşen, konuk olduğu radyo programında başarılı radyo programcısı Umut Öztürk’e samimi itiraflarda bulundu. Son zamanlarda radyo programcılarının piyasada çok fazla kaliteli müzik olmadığından yakındığını dile getiren Gülşen “Yeni Biri” ile radyo programcılarının imdadına yetiştiğini vurguladı.

Eurovision şarkı yarışmasına katılmak istemediğini kesin dille ifade eden başarılı popçu Yüksek Sadakat’a sahip çıkarak şunları söyledi: “Yüksek Sadakat oldukça başarılı bir grup ve kendilerine bu konuda haksızlık yapıldığı düşüncesindeyim. Amaç her ne kadar 1. olmak olsa da yine de bu yolda harcanan büyük emekler var.” dedi.

Aşkın ömrüne dair iddialı açıklamalarda bulunan güzel popçu, aşkın ömrünün ortalama 3 yıl olduğunu vurguladı. Nedenini ise şu sözlerle açıkladı: “İnsan ilk zamanlarda partnerinde görmek istediği özellikleri görüyor ancak zamanla her şeyin göründüğünden daha farklı olduğu ortaya çıkıyor bu nedenle duygularda da değişme oluyor.” dedi.

Gülşen Eylül sonu gibi yepyeni bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlandığının müjdesini de verdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: