ŞARKICI MANKENLERDEN NEYİM EKSİK?

bir single çıkarmaya hazırlanan ünlü oryantal Asena, cuma akşamları sahne aldığı Günay Restaurant'da dans ettikten sonra şarkı da söyleyerek, şarkıcılığa ısınıyor.

Magazin

ŞARKICI MANKENLERDEN NEYİM EKSİK? Güzel oryantalin geçtiğimiz hafta söylediği ilk şarkı eski sevgilisi İbrahim Tatlıses'in 'Gülüm Benim' adlı parçası oldu. Ardından 'Artık Sevmeyeceğim' adlı şarkıyı seslendiren Asena, şarkıcılıktaki iddiasını şu sözlerle ortaya koydu:

SAHNEYE ÇOK YAKIŞIYORUM!

'Bir sürü manken şarkıcılık yapıyor ve hiç de garip durmuyor. Benim neyim eksik? Fiziğim güzel, yüzüm güzel, sesim de kötü değil. Sahneye de yakışıyorum. Herkes ekmek parası için bir şeyler yapıyor. Benim, bu saatten sonra manken olacak halim yok! Bu yüzden gece gündüz şarkıcı olmak için kendimi yetiştiriyor ve sesimi eğitiyorum. Şimdilik bir single çıkartıyorum ama ileride güzel bir albüm de yapacağım.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: