ŞARKILAR İNTERNETTE

Uzun bir aradan sonra kendi internet sitesinden ücretsiz olarak sevenleri ile paylaştığı iki eserle geri dönen ESRA ÖZMEN müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Magazin

ŞARKILAR İNTERNETTE  Ücretsiz herkesin Esra Özmen'in adresinden indirebildiği ve bir haftada 7500 kez tıklanan şarkısına klip çekti. "Bal Kaymak" isimli hareketli eserin söz Esra Özmen imzası taşırken müziğini Fuat Özdolgun yaptı.

Klip yönetmenliğini Ali Eşitmez üstlenirken Esra Özmen klipteki güzelliği ile büyüledi. 13 saat süren klip çekiminde, 25 kıyafet değiştiren ve 5 ayrı kadın tiplemesini başarıyla kameralara yansıtan güzel sanatçı oyunculuktaki başarısıyla da çekim ekibini kendisine hayran bıraktı.

Kılıktan kılığa giren ve hep şarkısı gibi Bal Kaymak tadında bir Esra Özmen klibi başarıyla tamamladı. Pop saundları ile ve Esra Özmen' in başarılı yorumuyla yepyeni bir Esra Özmen ile karşılaşan sevenleri yeni klip çalışmasında da Esra Özmen güzelliği ile hasret giderecekler. Yeni çalışması ile polemiklerden uzak duracağını söyleyen Esra Özmen polemik içinde olanlar anladım ki mutsuz kişiler, hem işinde hem özelindeki mutsuzluklarını ekranlarda polemiklerle yansıtıyorlar. Şarkılarıma çok güveniyorum işimde hedeflerim var mutluyum polemikden uzak kalacağım da diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: