'ŞARKIMI ANNEANNEM BİLE DİNLİYOR'

Demet akalın, 'Kendim için 10 numara bir iş yaptım. Bunun keyfini yaşıyorum' dedi.

Magazin

'ŞARKIMI ANNEANNEM BİLE DİNLİYOR' Demet Akalın son çıkardığı albümünün beğenilmesi üzerine bir parti düzenledi. Gecceye sadece dostları değil şarkılarını radyoda çalan DJ'ler de katıldı. Başarılı olduğu için mutlu olduğunu söyleyen Akalın, "Şarkılarımı sadece kadınlar değil, erkekler de, gençler de, yaşlılar da severek dinliyor. 90 küsur yaşında bir anneannem var. O bile severek dinliyor' dedi.

Akalın, Gülben Ergen, Hande Ataizi ve Bengü ile arasında yaşanan polemikle ilgili de şunları söyledi; "O onu demiş, bu bunu demiş hiç umrumda değil. Ben kendime çok güzel bir yol çizdim ilerliyorum. Eskiden, 'İnsanlarla sadece şarkılarımızla çarpışırız' derdim. Görüyorum ki çarpışacak şarkımız da yok. Kendi şarkılarım, kendi aralarında çarpışıyor. Ben başkalarıyla polemiğe girip de reklamlarını yapmak zorunda değilim. Kendim için 10 numara bir iş yaptım. Bunun keyfini yaşıyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: