SARKOZY'İ ELEŞTİRDİLER!

NTV ekranlarında yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' adlı programının sunucuları Pınar Kür, Müjde Ar, Çiğdem Anad ve Aysun Kayacı; Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin yeni eşi Carla Bruni'yle olan ilişkisi hakkında ilginç yorumlar yaptı.

Magazin

SARKOZY'İ ELEŞTİRDİLER! Sarkozy ile ilgili ilk yorum Müjde Ar'dan geldi. Sarkozy'i yakışıklı bulanları anlayamadığını belirten Ar, 'Ne taş, ne taş! Felaket bir şey bu adam. Bu adamla Türkiye'de evlendiğinizi düşünün. Üzerinde gecelik, Yıldız Sarayı'nda dolaşacaksın 'Sarkoz, Sarkoz' diye' sözleriyle herkesi kahkaya boğdu.

40'IMDAN SONRA BELKİ!

Aysun Kayacı ise 'Politikacıların mükemmel aile hayatı görüntülerinden sıkıldım. Yüksek mevkide biriyle evlenmeye belki 40 yaşımdan sonra tahammül edebilirim' derken; Kültür Eski Bakanı Ercan Karakaş ile evli olan Müjde Ar ise, Kayacı'ya şu sözlerle takıldı: 'Biz eski bir bakanla evlendik diye poz mu yapıyorsun? Bence 40'ından sonra bir siyasetçi ile evlen; iyi oluyor.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: