SARKOZY'YE ÇELME!

Sarkozy ile evleneceği konuşulan Bruni’nin reklamında oynadığı otomobil firmasının sahibi 'Biz Sarko’dan hızlı çıktık' dedi

Magazin

SARKOZY'YE ÇELME! Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile evlendiğine ilişkin dedikodular üretilen, Sarkozy'nin resmi ziyaretlerde yanında First Lady gibi götürdüğü sevgilisi eski model Carla Bruni'nin geçen yıl eylül ayında Lancia otomobil firmasının Minivan Musa modeli için kamera karşısına geçtiği reklam, şubat ayında televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak. İtalyan Il Giornale gazetesine konuşan Lancia'nın reklam müdürü Olivier Francois, "Ben Sarkozy'den daha hızlıyım. Bruni'yi Lancia'ya kazandırdım" dedi.

'CİDDİ' DÜŞÜNÜYOR

Sarkozy, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında, Bruni ile ilişkisinin "ciddi" olduğunu belirtmişti. Sarkozy, evlendikten sonra basının bundan haberi olacağını söylemişti.

GİZLİ BALAYI OTELİ TAKİBE ALINDI

Sarkozy ve Bruni'nin balayılarını geçirecekleri söylenen İtalya'daki 'La Magioca' oteli, basının ilgi odağı haline geldi. Fransız medyasında çıkan haberlerde, evlilik tarihleri sır gibi saklanan çiftin, otelde çok sayıda oda rezervasyonu yaptırdığı belirtilmişti. Verona kenti yakınlarındaki şaraplarıyla ünlü Valpolicella tepelerinde bulunan San Viti di Negrar Köyü'ndeki otel, takibe alındı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: