Sarp Apak evlilik tarihini verdi!

Sarp Apak, geçtiğimiz gün Joy Türk Akustik programının konuğu oldu.

Magazin

Sarp Apak evlilik tarihini verdi! Tuluğ Tırpan’ın orkestrası eşliğinde şarkılar söylediği programın çekimleri sırasında Joy Türk Facebook sayfasına bağlanan Sarp Apak, canlı yayında Yalçın Birol’un sorularını yanıtladı.

Sarp Apak: Annem

Sarp Apak: Annem "ne zaman evleneceksin?" diye sormuyor!Organik müzik dinliyorum

“Aşkınla Yandım” şarkısıyla sesini de sevenleriyle buluşturan Apak, “Single çıkarmayı düşünür müsünüz?” sorusuna “Müzikten uzak duruyorum. Amatörce şarkı söylemeyi seviyorum. O zaman kendimi daha iyi hissediyorum. Müzik dinlerken de organik yani enstrümanların canlı çalındığı müziği dinlemeyi seviyorum” dedi.

Kameralara alışamadı

Kameralara alışamadıDoğru projeyi bekliyorum

“Yeni sezonda bir dizide olacak mısınız?” sorusuna ise Apak; “Beni de, izleyiciyi de heyecanlandıracak, bir sonraki haftanın hevesle bekleneceği bir dizide olmak istiyorum. O nedenle doğru projeyi bekliyorum” dedi.

Sarp Apak'tan gişe yanıtı!

Sarp Apak'tan gişe yanıtı!Evlenmek istiyorum

Sarp Apak, evlilik sorusuna ise; “Evlenmek istiyorum. Çocuğum olsun da istiyorum. 2017’nin Mayıs ayında evlenmeyi planlıyoruz” diye cevap verdi.

6 ay oldu hala şaşkınlar

6 ay oldu hala şaşkınlar

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: