Sarp Apak şaşkınlığını gizleyemedi!

Sekiz ay önce nikah masasına oturan Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz mutluluklarını taçlandırdılar. Geçtiğimiz günlerde Bengisu Uzunöz'ün 2.5 aylık hamile olduğu öğrenilmişti. Çift bebek haberini sadece aileleriyle paylaşmış olmalarına rağmen müjdeli haber kısa sürede yayılmıştı. Sarp Apak ve eşi Bengisu Uzunöz, önceki gecce Levent'te objektiflere yansıdı.

Magazin

Sarp Apak şaşkınlığını gizleyemedi! Baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Sarp Apak bebek haberinin kısa sürede yayılmasına çok şaşırdıklarını belirtti.

Sarp Apak: Çocuk haberini yakında patlatırım

Sarp Apak: Çocuk haberini yakında patlatırımApak, “Baba olmaya hazırlandığınız haberleri doğru mu?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Evet arkadaşlar, doğru. Ama biz daha yakın arkadaşlarımıza bile söylemeden sizler nasıl öğrendiniz merak ediyorum. Çok şaşkınlık yaşadık haberleri görünce. Çocuğumuzun sağlığı iyi, ancak henüz erken olduğu için cinsiyetini öğrenemedik.”

Ünlü çiften bebek müjdesi!

Ünlü çiften bebek müjdesi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: