Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy'dan aşk pozu!

Sarp Levendoğlu, dün sosyal medya hesabınden sevgilisi Derya Şensoy'la fotoğraflarını paylaştı.

Magazin

Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy'dan aşk pozu! Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy iki yıldır aşk yaşıyordu. Derya Şensoy kardeşi Ferhan Şensoy'un düğününe Sarp Levendoğlu ile katılmış ve ikilinin de yakın zamanda nikah masasına oturacağı iddia edilmişti. Fakat evlilik haberi beklenen çiften ayrılık haberi gelmişti. İkilinin ilişkilerinde sorun yaşadığı ve ayrıldıkları yönünde haberler magazin sayfalarında boy boy yer almıştı. Hatta Sarp Levendoğlu'nun eski eşi Birce Akalay'a döneceği yönünde iddialar da gündeme gelmişti.,

Derya Şensoy'u sinirlendiren soru!

Derya Şensoy'u sinirlendiren soru!SORULARA SİNİRLENMİŞTİ!

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Derya Şensoy'a bu iddialar sorulmuş ama güzel oyuncu gelen sorulara sinirlenerek aracının kapısını hızla kapatmış ve muhabirlerin yanından uzaklaşmıştı.

Derya Şensoy ile Sarp Levedoğlu ayrıldı!

Derya Şensoy ile Sarp Levedoğlu ayrıldı!AŞK POZU!

Tüm bu iddialar konuşulurken Sarp Levendoğlu cephesinden beklenmedik bir hamle geldi. "Savaşçı" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Derya Şensoy'la dün fotoğraflarını paylaşarak ayrılık haberlerini yalanladı.


Derya Şensoy'dan kural bozan paylaşım!

Derya Şensoy'dan kural bozan paylaşım!Şensoy kardeşler buluştu!

Şensoy kardeşler buluştu!Derya Şensoy'un son hali şaşırttı!

Derya Şensoy'un son hali şaşırttı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: